2011 - 2010 syntyneet Tytöt

HARJOITUKSET SAIMAANHARJUN KENTÄLLÄ 

MAANANTAISIN KLO 18:30- 20

TORSTAISIN KLO 17:30- 19

 

KESÄTAUKO VKO 27-28

RYHMÄ KÄYTTÄÄ HARJOITUKSIIN JA PELEIHIN ILMOITTAUTUMISEEN NIMENHUUTO-PALVELUA

 

 

Yhteydenotot:

email:akituominen70 (ät) gmail.com

Puhelin:0407655258

 

Valmentajat: Aki Tuominen, Nella Tuominen, Kai Hyvärinen

Joukkueenjohtaja: Elina Tuominen

 

Kausimaksu 60 € Maksu tilille: Taipalsaaren kisa Tilinumero: FI04 5620 5740 0202 41 Viite: 2210115 Eräpäivä: 30.6.

PELIT SYYSKAUSI 

 

 

 P10 Taso 2La13.8.15:00Saimaanharju UK N B, TaipalsaariMP/ValkoinenTaiKi/T118–0
 P10 Taso 2La13.8.16:00Saimaanharju UK N A, TaipalsaariTaiKi/T11PEPO/T11-12 Violetti0–4
 P10 Taso 2To4.8.17:15Lauritsala UK TN A, LappeenrantaTaiKi/T11LAUTP 131–2
 P10 Taso 2To4.8.18:00Lauritsala UK TN B, LappeenrantaLAUTP/Sininen 2TaiKi/T111–4
 P10 Taso 2To1.9.18:00Lauritsala UK TN A, LappeenrantaTaiKi/T11LAUTP/Valkoinen
 P10 Taso 2To1.9.19:00Lauritsala UK TN A, LappeenrantaLAUTP/SininenTaiKi/T11
 P10 Taso 2La17.9.12:00Saimaanharju UK N A, TaipalsaariRi-PaTaiKi/T11
 P10 Taso 2La17.9.13:00Saimaanharju UK N B, TaipalsaariTaiKi/T11MiPK

 

 

 

PELIT kevätkausi korttelisarja

 

 P11-10 EK KortteliTo5.5.18:00Tekonurmi A2, SavitaipaleTaiKi/TytötPEPO/T11-1210-4
 P11-10 EK KortteliTo5.5.19:00Tekonurmi A1, SavitaipaleStUTaiKi/Tytöt10-0
 P11-10 EK KortteliLa14.5.10:00Sammonlahti TN A1, LappeenrantaPEPO/T11-12TaiKi/Tytöt0-10
 P11-10 EK KortteliLa14.5.11:00Sammonlahti TN B1, LappeenrantaTaiKi/TytötPEPO/T11-127-0
 P11-10 EK KortteliSu22.5.11:30Lauritsala UK TN A2, LappeenrantaKultsu/PunainenTaiKi/Tytöt4-2
 P11-10 EK KortteliSu22.5.12:30Lauritsala UK TN A1, LappeenrantaTaiKi/TytötLAUTP/Sininen8-1
 P11-10 EK KortteliTi24.5.17:45Amis TN A2, LappeenrantaTaiKi/TytötTaiKi/Sininen4-1
 P11-10 EK KortteliTi24.5.18:45Amis TN A1, LappeenrantaFC LaPaTaiKi/Tytöt4-7
 P11-10 EK KortteliLa11.6.11:00Lauritsala UK TN B1, LappeenrantaPEPO/KeltainenTaiKi/Tytöt4-0
 P11-10 EK KortteliLa11.6.13:00Lauritsala UK TN A1, LappeenrantaTaiKi/TytötLAUTP/Sininen2-1
 P11-10 EK KortteliLa18.6.10:00Saimaanharju UK N B1, TaipalsaariTaiKi/TytötIPS/P2012 musta 4-8
 P11-10 EK KortteliLa18.6.11:00Saimaanharju UK N A2, TaipalsaariPEPO/T11-12TaiKi/Tytöt0-20

 

 

ILMOITTAUTUNEET(20.6.-22)

 

1. Marianna Tuominen

2. Saga Nurmi

3. Siiri Tavinen

4. Hertta Hyvärinen

5. Sofia Ahonen

6. Taika Korpijaakko

7. Sara Lensu

8. Minea Lipsanen

9. Vilma Vepsäläinen

10. Vilma Lisitsin

11. Sara Heikkinen

12. Mia Kivinen

13. Ronja Ojala

14. Minni Turunen

15. Anette Hämäläinen

16. Diana Kirillova